Patriot - Viper Steel 16GB DDR4 3600MHz PVS416G360C8
0 / 5
0 / 5
Jellemzők:
Memória feszültség: 1,35 V
Memória elrendezés (modulok x méret): 1 x 16 GB
Memória mérete: 288 -tűs DIMM
Intel Extreme Memory Profile (XMP): Y
Belső memória: 16 GB
ECC: N
Memória óra sebesség: 3600 MHz
Pufferelt memória típusa: Nem regisztrált (puffereletlen)
Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: 2.0
Hűtés típusa: hűtőborda
Belső memória típusa: DDR4
Alkatrész: PC/szerver
CAS késleltetés: 18
Tömeg és méretek:
Súly: 48 g
Magasság: 44,4 mm
Szélesség: 135,7 mm
Mélység: 70 mm
Csomagolási adatok:
Csomag súlya: 118 g
Csomag szélessége: 179,9 mm
Csomagolás mélysége: 20,3 mm
li>
Csomag magasság: 158,7 mm
| Termék ID: | #6785706 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |