Patriot - Viper Steel 8GB (2x4GB) DDR4 3200MHz PVS48G320C6K
0 / 5
0 / 5
TípusDesktopMemória TípusaDDR4Memória Órajele3200 MHzMemória mérete8 GBKITIgenKIT kiszerelése(2x4GB)IdőzítésCL16Feszü ltség1,35 V
| Termék ID: | #6785932 |
| Feszültség: | 1.3 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |