Patriot - Viper Steel RGB 16GB DDR4 3600MHz PVSR416G360C0
0 / 5
0 / 5
16GB 3600MHz DDR4 RAM Patriot Viper Steel RGB LED (PVSR416G360C0) 16GB 3600MHz DDR4 RAM Patriot Viper Steel RGB LED (PVSR416G360C0)
| Termék ID: | #6786298 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 20 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |