Patriot - Viper Steels 16GB DDR4 2666MHz PVS416G266C8S
5 / 5
5 / 5
A Patriot Memory Viper Steel memóriamoduljait a lehető legjobb teljesítményre tervezték. A legújabb Intel és AMD platformokhoz készült Viper Steel sorozat a legjobb teljesítményt és stabilitást biztosítja a legigényesebb számítástechnikai környezetekben is. Modell: Patriot Viper Steel DDR4 16GB 2666MHz SO-DIMM DDR4 memóriatípus. Memória kapacitás: 16GB Memóriafrekvencia: 2666 MHz Időzítés: CL18 XMP: Igen 2.0 Súly: 9,5 g Méretek: 76 x 69 x 30 mm Modulok száma a csomagban: 1
| Termék ID: | #6786346 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |