Patriot - Viper Xtreme 5 MPower RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6400MHz PVXR548G64C32KM
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6785187 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 48 GB |
| Kiszerelés: | 2x24GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 32 |
| Sebesség: | 6400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |