PNY - 8GB DDR4 3200MHz MN8GSD43200-SI
0 / 5
0 / 5
PNY 8GB DDR4 3200MHz SODIMM
| Termék ID: | #6785471 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 20 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |