Ramaxel - 2GB DDR4 2400MHz RMSA3270MB776H8F-2400
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6785954 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |