RAMMAX - 8GB DDR4 2666MHz RM-LD2666-8G
5 / 5
5 / 5
Órajel (Mhz):2666, Kapacitás (GB):8, Kiszerelés (modul):1, Memória típus:DDR4,
| Termék ID: | #6785411 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |