Samsung - 128GB DDR4 3200MHz M386AAG40BM3-CWE
0 / 5
0 / 5
Kapacitás: 128 GB Memóriafrekvencia: 3200 MHz Formátum: LRDIMM Típus: DDR4 288-pin Modul: 4RX4 Hibaellenőrzés és -javítás (ECC): Igen
| Termék ID: | #6785553 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Kiszerelés: | 1x128GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |