Samsung - 128GB DDR5 4800MHz M321RAGA0B20-CWK
0 / 5
0 / 5
Kapacitás: 128 GB Memóriafrekvencia: 4800MHz MHz Típus: DDR 5 Hibaellenőrzés és -javítás (ECC): ECC
| Termék ID: | #6785025 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Kiszerelés: | 1x128GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |