Samsung - 16GB DDR3 1066MHz M393B2K70DM0-CF8
0 / 5
0 / 5
16GB memória szett, melynek tartalma 1x 16GB 4Rx4 PC3-8500 DDR3 1066MHz 1.35 V / 1.5V ECC REGISTERED | M393B2K70DM0-CF8
| Termék ID: | #6785856 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 7 |
| Sebesség: | 1066 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |