Samsung - 16GB DDR3 1600MHz M393B2G70QH0-CK0
0 / 5
0 / 5
16GB memória szett, melynek tartalma 1x 16GB PC3-12800 DDR3 1600MHz 1.5 V ECC REGISTERED | M393B2G70QH0-CK0
| Termék ID: | #6786450 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |