Samsung - 16GB DDR4 2666MHz M393A2K43CB2-CTD
0 / 5
0 / 5
16GB memória szett, melynek tartalma 1x 16GB 2Rx8 PC4-21300 DDR4 2666MHZ 1.2 V ECC REGISTERED | M393A2K43CB2-CTD
| Termék ID: | #6786225 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |