Samsung - 16GB DDR4 2933MHz M393A2K40CB2-CVF
0 / 5
0 / 5
Samsung Enterprise 16GB DDR4-2933 RDIMM ECC Registered CL21 Single Rank
| Termék ID: | #6785534 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 21 |
| Sebesség: | 2933 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |