Samsung - 32GB DDR4 2133MHz M393A4K40BB0-CPB
0 / 5
0 / 5
32GB memória szett, melynek tartalma 1x 32GB PC4-17000 DDR4 2133MHz 1.2 V ECC REGISTERED | M393A4K40BB0-CPB
| Termék ID: | #6786147 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |