Samsung - 32GB DDR4 2666MHz M393A4K40BB2-CTD
0 / 5
0 / 5
Samsung Enterprise (M393A4K40BB2-CTD) SAMSUNG 32GB DDR4-2666 RDIMM ECC Registered CL19 Dual Rank
| Termék ID: | #6785519 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |