Samsung - 64GB DDR4 2133MHz M386A8K40BMB-CPB
0 / 5
0 / 5
64GB memória szett, melynek tartalma 1x 64GB PC4-17000 DDR4 2133MHz 1.2 V ECC LOAD REDUCED DIMM | M386A8K40BMB-CPB
| Termék ID: | #6786349 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 1x64GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |