Samsung - 64GB DDR4 2666MHz M386A8K40CM2-CTD
0 / 5
0 / 5
64GB memória szett, melynek tartalma 1x 64GB 4DRx4 PC4-21300 DDR4 2666MHZ 1.2 V ECC LOAD REDUCED DIMM | M386A8K40CM2-CTD
| Termék ID: | #6786034 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 1x64GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 2666 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |