Samsung - 8GB DDR5 4800MHz M425R1GB4BB0
0 / 5
0 / 5
SAMSUNG 8GB DDR5 | 5600MHz | 1,1V laptop memória (M425R1GB4BB0-CWMOD) A PC5 felirat felel meg a DDR5 feliratnak. PC5 = DDR5 Személyes átvétel esetén lehetőséged van üzleteinkben beszerelési szolgáltatásunkat is igénybe venni. Előzetes időpont foglalásra nincs szükség. Hétköznap 9-től 6-ig vagyunk nyitva. Beszerelési díj: 4.990Ft, a művelet körülbelül 15-20 percet vesz igénybe.
| Termék ID: | #6785550 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |