Samsung - DDR4 128GB 2933MHz M386AAG40MMB-CVF
0 / 5
0 / 5
128GB memória szett, melynek tartalma 1x 128GB 4Rx4 PC4-23400 DDR4 2933MHz 1.2 V ECC LOAD REDUCED DIMM | M386AAG40MMB-CVF
| Termék ID: | #6786389 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Kiszerelés: | 1x128GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 21 |
| Sebesség: | 2933 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |