Silicon Power - 16GB DDR4 2400MHz SP016GBSFU240X02
0 / 5
0 / 5
Termék megnevezése: 16GB 2400MHz DDR4 Notebook RAM Silicon Power CL17 (SP016GBSFU240X02) Gyártó: SILICON POWER Gyári azonosító: SP016GBSFU240X02 Órajel: 2400 MHz Kapacitás: 16GB Formátum: Unbuffered Non-ECC Termék megnevezése: 16GB 2400MHz DDR4 Notebook RAM Silicon Power CL17 (SP016GBSFU240X02) Gyártó: SILICON POWER Gyári azonosító: SP016GBSFU240X02 Órajel: 2400 MHz Kapacitás: 16GB Formátum: Unbuffered Non-ECC
| Termék ID: | #6783868 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |