Silicon Power - 4GB DDR3 1600MHz SP004GLSTU160N02
0 / 5
0 / 5
Silicon Power DDR3 4GB 1600MHz CL11 SO-DIMM 1.35V Low Voltage - Számítástechnika > Memória 12790 Gyártó szimbóluma SP004GLSTU160N02Terméknév Silicon Power DDR3 4GB 1600MHz CL11 SO-DIMM 1.35V Low VoltageGyártó Silicon PowerTermékosztály SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriákMemória típusa SODIMM DDR3Memória kapacitás 4096 MBMemória busz frekvenciája 1600 MHzMemória típusa
Non-ECC
Unbuffered
Memóriák száma a készletben 1CAS Latency (CL) késleltetés CL11Hűtőborda NemTovábbi információk Feszültség: 1.35VTovábbi információkwww. silicon-power. com [LINK]
| Termék ID: | #6784336 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |