Silicon Power - XPower Zenith 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz SP032GXLWU60AFDG
0 / 5
0 / 5
Kapacitás (GB):32, Memória órajel (MHz):6000, Szín:Fehér, Memória foglalat:DDR5, Időzítés (CL):30, Kiszerelés (modul):2, RGB világítás:Nem, Feszültség (V):1,35,
| Termék ID: | #6784148 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 30 |
| Sebesség: | 6000 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |