SK hynix - 16GB DDR4 2133MHz HMA42GR7MFR4N-TF
0 / 5
0 / 5
16384MB 2133MHz DDR4 ECC REG Kit2 - HMA42GR7MFR4N-TF
| Termék ID: | #6785490 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |