SK hynix - 1GB DDR2 800MHz HYMP112S64CP6-S6
0 / 5
0 / 5
Hynix 1GB 800Mhz (PC6400) DDR2 laptop memória
| Termék ID: | #6785457 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 1 GB |
| Kiszerelés: | 1x1GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR2 |
| Sebesség: | 800 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |