SK hynix - 2GB DDR3 1066MHz HMT125R7BFR8C-G7
0 / 5
0 / 5
2GB memória szett, melynek tartalma 1x 2GB PC3-8500 DDR3 1066MHz 1.5 V ECC REGISTERED | HMT125R7BFR8C-G7
| Termék ID: | #6786366 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 7 |
| Sebesség: | 1066 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |