SK hynix - 4GB DDR4 3200MHz HMA851S6DJR6N-XN
0 / 5
0 / 5
HMA851S6CJR6N-XN Form Factor 260PIN SODIMM Teljes kapacitás 4 GB Specifikációk DDR4 PC4-25600 Puffereletlen NON-ECC DDR4-3200 1.2V sorozat SK Hynix Sebesség 3200 MHz Feszültség 1.2V DIMM típusú Puffereletlen komponens laptopokhoz és All-in-one PC-ekhez
| Termék ID: | #6783783 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |