SK hynix - 8GB DDR3 1333MHz HMT31GR7BFR4C-H9
0 / 5
0 / 5
8GB memória szett, melynek tartalma 1x 8GB 2Rx4 PC3-10600 DDR3 1333MHz 1.5 V ECC REGISTERED | HMT31GR7BFR4C-H9
| Termék ID: | #6785389 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |