SK hynix - 8GB DDR3 1333MHz HMT31GR7CFR4C-H9
0 / 5
0 / 5
- 8GB DDR3 memória, Registered DIMM, ECC: Error Correction, PC3 , 10600R típus, 1333 MHz teszt órajel, 10600 MT/s adatátvitel, CAS Latency 9-9-9 , Feszültség: VDD: 1.5V
| Termék ID: | #6786308 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |