Supermicro - 16GB DDR5 4800MHz MEM-DR516L-CL01-EU48
0 / 5
0 / 5
Maximális Teljesítmény a Legújabb Rendszerek SzámáraA legújabb magas teljesítményű rendszerekhez tervezett Supermicro 16GB 288-Pin DDR5 4800 ECC UDIMM RAM biztosítja a szükséges sebességet és megbízhatóságot. Minden egyes memóriamodul alaposan tesztelt és Supermicro által hitelesített, hogy garantálja a kimagasló teljesítményt és megbízhatóságot. Kiemelkedő Teljesítmény és HatékonyságEz a Supermicro 16GB DDR5 memória nagyobb frekvenciák, szélesebb sávszélesség és alacsonyabb energiafogyasztás révén maximalizálja a rendszere teljesítményét. A 4800 MHz-es memória sebesség és az ECC (Error Correcting Code) technológia segítségével a rendszere zökkenőmentesen és hibamentesen működik, még a legnagyobb terhelés esetén is. Érdekességek és TudnivalókA DDR5 memória technológia jelentős előrelépés a korábbi DDR4-hez képest, mivel javítja a sávszélességet és megnöveli az adatátviteli sebességet. Az ECC technológia automatikusan észleli és kijavítja a memóriahibákat, csökkentve így a rendszer összeomlásának kockázatát. A Supermicro RAM-ok rendkívül népszerűek az adatközpontokban és a nagy teljesítményű munkaállomásokban. Ha olyan megoldást keres, amely hosszú távon biztosítja a stabil és gyors működést, akkor a Supermicro 16GB DDR5 4800 ECC UDIMM RAM kiváló választás.
| Termék ID: | #6786174 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 1x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 4800 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |