Synology - 8GB DDR4 2133MHz RAMEC2133DDR4-8GB
0 / 5
0 / 5
A teljesítmény és kezelhetőség fokozása érdekében nagy rendszerterhelés esetén egyes Synology NAS kiszolgálók RAM kapacitása kibővíthető. Az optimális tartósság és kompatibilitás biztosítása érdekében vásároljon mindig eredeti Synology RAM modulokat!
| Termék ID: | #6786334 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |