Team Group - Elite 4GB DDR4 2400MHz TED44G2400C1601
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Team Group Modell: Elite 4GB DDR4 2400MHz TED44G2400C1601 Leírás: A vadonatúj DDR4 technológiára épülő TeamGroup ELite RAM-ok 1,2 V üzemi feszültséggel és 20%-os energia megtakarítással üzemelnek az előző generációs modulokhoz képest. Tulajdonságok:
Kapacitás: 4 GB
Órajel: 2400 Mhz
Időzítés (CL): 16
Memória típus: DDR4
Hűtőborda: Nem
| Termék ID: | #6785293 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |