Team Group - T-FORCE DELTA RGB 32GB (2x16GB) DDR5 7200MHz FF4D532G7200HC34ADC01
0 / 5
0 / 5
Team Group T-FORCE DELTA RGB FF4D532G7200HC34ADC01, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 7200 Mhz, 288-pin DIMM
| Termék ID: | #6785459 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 40 |
| Sebesség: | 7200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |