Team Group - T-FORCE VULCAN Z Red 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz TLZRD416G3200HC16CDC01
0 / 5
0 / 5
Team Group Vulcan Z DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 1.35V XMP 2.0 Red - Számítástechnika > PC komponens > Memória 30990 Gyártó szimbóluma TLZRD416G3200HC16CDC01Terméknév Team Group Vulcan Z DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 1.35V XMP 2.0 RedGyártó Team GroupTermékosztály SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriákMemória típusa DDR4Memória kapacitás 16384 MBMemória busz frekvenciája 3200 MHzMemória típusa
Unbuffered
Non-ECC
Memóriák száma a készletben 1CAS Latency (CL) késleltetés CL16Hűtőborda IgenTovábbi információk
Szín: piros
Feszültség: 1.35V
Intel XMP 2.0
További információkwww. teamgroupinc. com [LINK]
| Termék ID: | #6784665 |
| Feszültség: | 1.3 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 16 |
| Sebesség: | 3200 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |