Team Group - T-Force Xtreem 32GB (2x16GB) DDR5 7600MHz FFXD532G7600HC36FDC01
0 / 5
0 / 5
A tiszteletreméltó T-FORCE Logo túllépi a túlhajtási határokatAprólékosan rétegzett, kiváló minőségű alumíniumból készült homokfúvott lamella a kivételes hőelvezetés érdekébenStabil 2 mm-es hőelosztó a tökéletes hőelvezetés javításáhozKiváló minőségű IC a szabadalmaztatott technikávalTeljesítménykezelő chip a stabil és hatékony energiafelhasználásért Az Intel XMP 3.0-s verziója és az AMD EXPO támogatott.
| Termék ID: | #6785367 |
| Feszültség: | 1.4 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 2x16GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 36 |
| Sebesség: | 7600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |