Team Group - XTREEM ARGB 64GB (8x8GB) DDR4 3600MHz TF10D464G3600HC18JOC01
0 / 5
0 / 5
DDR4, 64GB, 3600MHz, Octo Channel, CL18, 1,35V
| Termék ID: | #6786415 |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kiszerelés: | 8x8GB |
| LED megvilágítás: | Van |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 18 |
| Sebesség: | 3600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual quad channel kiszerelés |