Thermaltake - TOUGHRAM 16GB (2x8GB) DDR4 4400MHz R017D408GX2-4400C19A
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Thermaltake Modell: TOUGHRAM 16GB (2x8GB) DDR4 4400MHz R017D408GX2-4400C19A Leírás:
| Termék ID: | #6784803 |
| Feszültség: | 1.35 V |
| Hűtőborda: | Van |
| Kapacitás: | 16 GB |
| Kiszerelés: | 2x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 19 |
| Sebesség: | 4400 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |