Timetec - 4GB DDR3 1600MHz 75TT16NUL2R8-4G
0 / 5
0 / 5
Termékleírás Gyártó TimetecModel 75TT16NUL2R8 -4G Memória típusa DDR3L Formafaktor UDIMM Kapacitás 4GB Sebesség 1600 MHz Adatátviteli sávszélesség 12 800 MB/s (PC3L-12800) CAS késleltetés CL11 Feszültség 1,35V Méretek 5,25 x 1,18 x 0,16 hüvelyk Hiba ellenőrzése Nem ECC DIMM típus Puffermentes Rangsorolás 2R Kapacitás 4 GB Memória típusa DDR3L Sebesség 1600 MHz Memóriakésleltetés CL 11 Feszültség 1.35 V Jótállás 6 hónap vállalt jótállás. (részletek)
| Termék ID: | #6785874 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |