Transcend - 2GB DDR3 1600MHz TS256MSK64V6N
0 / 5
0 / 5
Transcend memória 2GB DDR3 1600 SO-DIMM 1Rx8 DDR3-1600 Puffer nélküli SO-DIMM 2GBStandard Puffer nélküli hosszú DIMM-ek és kis körvonalú DIMM-ek beágyazott asztali számítógépekhez és laptopokhoz. Specifikációk: DRAM modul RAM típus DDR3 DIMM-típus Puffer nélküli SO-DIMM Sebesség 1600 CAS késleltetés CL11 Kapacitás 2GB Rang x Org. 1Rx8 Komponens összetétel (256Mx8)x8 Feszültség 1,5V Tüskeszám 204 tű PCB magasság 1,18 hüvelyk Működési környezet Működési hőmérséklet Standard0°C (32°F) ~ 85°C (185°F)
| Termék ID: | #6786390 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 2 GB |
| Kiszerelés: | 1x2GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |