Transcend - 4GB DDR3 1333MHz TS512MLK64V3H
0 / 5
0 / 5
Transcend 4GB 1333MHz DDR3 DIMM 1.5V (1Rx8) - Számítástechnika > Memória 12490 Gyártó szimbóluma TS512MLK64V3HTerméknév Transcend 4GB 1333MHz DDR3 U-DIMM 1.5V (1Rx8)Gyártó TranscendTermékosztály SDR/DDR/DDR2/DDR3/DDR4 memóriákMemória típusa DDR3Memória kapacitás 4096 MBMemória busz frekvenciája 1333 MHzMemória típusa
Unbuffered
Non-ECC
Memóriák száma a készletben 1CAS Latency (CL) késleltetés CL9Hűtőborda NemTovábbi információkwww. transcend-info. com
| Termék ID: | #6785196 |
| Feszültség: | 1.50 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |