Transcend - 4GB DDR3 1333MHz TS512MLK64V3N
0 / 5
0 / 5
Gyártó: TRANSCEND Tárolókapacitás.: 4.096 MB Mem. Típus: DDRIII Memória Tokozás: DIMM Kiszerelés: SINGLE Mem. órajel: 1.333 MHz Cache Késleltetés: 9
| Termék ID: | #6785110 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |