Transcend - 4GB DDR3 1333MHz TS512MSK64V3H
0 / 5
0 / 5
A Transcend notebook modulok az alapoktól kezdve kifejezetten noteszgépekhez készültek, és az elérhető legjobb minőségű, márkás DRAM chipeket használják, amelyeket csak szigorú teljesítmény- és stabilitásértékelésünk után választunk ki, beleértve a szélsőséges környezetben végzett szigorú teszteket is. Ezek a kompakt memóriamodulok páratlan kompatibilitási és stabilitási szintet kínálnak, amely messze meghaladja a versenytársakét. A Transcend memóriamodulok gyakorlatilag minden márkájú és típusú noteszgépben használhatóak, és számos kiváló minőségű és rendkívül megbízható számítógép alapját képezik. Emellett a maximális platformok közötti kompatibilitás és stabilitás biztosítása érdekében minden egyes modult számos különböző rendszerkonfigurációban teszteltünk, amelyek között gyakori noteszgépek és népszerű szoftverprogramok is szerepelnek. https://www. transcend-info. com/Products/No-442 .
| Termék ID: | #6786292 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1333 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |