Transcend - 4GB DDR3 1600MHz TS512MSK64V6H
0 / 5
0 / 5
A Transcend TS512MSK64V6H DDR3 egy kiváló minőségű memória modul, amely tökéletes választás lehet számítógépe vagy laptopja teljesítményének növelésére. Ez a 4GB-os memória modul kiválóan alkalmas arra, hogy fokozza rendszerének teljesítményét, legyen szó akár napi feladatokról, játékokról vagy nehéz terhelésű munkafolyamatokról. A 1600MHz-es órajel és a CL11 késleltetési idő ideális kombinációja a zökkenőmentes és gyors adatfeldolgozásnak, amely lehetővé teszi, hogy a számítógépe hatékonyabban dolgozzon. Ez a memória modul a SODIMM formátumú, ami azt jelenti, hogy könnyen beépíthető a laptopokba vagy kisebb formátumú számítógépekbe. Ezáltal egyszerűen bővítheti a rendszer memóriáját anélkül, hogy bonyolult beavatkozásokat kellene végrehajtania. A 1Rx8 konfiguráció kiváló stabilitást és megbízhatóságot biztosít, így biztos lehet benne, hogy a memória modul hosszú távon is kiválóan fog működni. Ezenkívül a Transcend márka híres a minőségről és a megbízhatóságról, így tudhatja, hogy a TS512MSK64V6H DDR3 memória modul minden várakozását felülmúlja majd. Összességében a Transcend TS512MSK64V6H DDR3 memória modul kiváló választás lehet, ha szeretné növelni számítógépe vagy laptopja teljesítményét. A gyors órajel, alacsony késleltetési idő és megbízható konfiguráció mind azt jelentik, hogy ezzel a memória modullal optimálisan kihasználhatja rendszerét minden feladathoz. Bővítse ki memóriáját még ma, és élvezze a jobb teljesítmény és a zökkenőmentes munkavégzés előnyeit!
| Termék ID: | #6786411 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |