Transcend - 4GB DDR4 2133MHz TS512MLH64V1H
0 / 5
0 / 5
Transcend memória 4GB DDR4 2133 U-DIMM 1Rx8 CL15 1.2V DDR4-2133 Puffer nélküli memória CL=15 A Transcend csúcskategóriás asztali PC-khez tervezett DDR4 U-DIMM memóriamoduljai teljes mértékben kompatibilisek az X99 lapkakészlettel rendelkező Intel® Haswell-E CPU-val. Mindegyik modul kiváló minőségű DRAM chipekből épül fel, és 2133 MHz-es névlegesen, ami akár 17 GB/s-os adatátviteli sebességet jelent. A mindössze 1,2 V névleges feszültségen működő Transcend DDR4 U-DIMM-ek csökkentik a memóriavezérlő elektromos terhelését, és akár 40%-kal kevesebb energiát fogyasztanak a szabványos 1,5 V-os DDR3 DIMM-ekhez képest. Specifikációk: Kapacitás: 4GB DRAM: 512Mx8 Tüskék: 288 Cikkszám: TS512MLH64V1H Leírás: 4 GB DDR4 2133 U-DIMM 1Rx8
| Termék ID: | #6786024 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |