Transcend - 4GB DDR4 2133MHz TS512MLH72V1H
0 / 5
0 / 5
1 darab TRANSCEND, összesen 4GB DDR4 2133Mhz ECC memória CL15 késleltetéssel.
| Termék ID: | #6785516 |
| Feszültség: | 1.20 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 4 GB |
| Kiszerelés: | 1x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 15 |
| Sebesség: | 2133 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |