Transcend - 8GB DDR4 2400MHz TS1GLH64V4H
0 / 5
0 / 5
Transcend memória 8GB DDR4 2400 U-DIMM 2Rx8 CL17 1.2V DDR4-2400 Puffer nélküli memória CL=17 A Transcend DDR4 U-DIMM memóriamodulok szigorú laboratóriumi teszteknek vannak alávetve, hogy teljes mértékben kompatibilisek legyenek az Intel® Skylake asztali platformokkal. Minden egyes memóriamodul 2400 MHz-es névleges órajelű, ami akár 19 GB/s-os adatátviteli sebességet jelent. A mindössze 1,2 V névleges feszültségen működtetett Transcend DDR4 U-DIMM biztosítja, hogy mind az üzemi hőmérséklet, mind a memóriavezérlő elektromos terhelése csökkenjen a szabványos 1,5 V-os DDR3 modulokhoz képest, így több energiát takarít meg. Specifikációk: Kapacitás: 8GB DRAM: 512Mx8 Tüskék: 288 Cikkszám: TS1GLH64V4H Leírás: 8 GB DDR4 2400 U-DIMM 2Rx8
| Termék ID: | #6786316 |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1x8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | Szerver memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |