Transcend - JetRam 32GB DDR5 5600MHz JM5600ASE-32G
0 / 5
0 / 5
Transcend memória 32GB DDR5 5600 SODIMM (JetRam) 2Rx8 2Gx16 CL46 1.1V A JEDEC nemzetközi szabványoknak megfelelő, a Transcend új generációs DDR5 JetRam memóriamoduljai valódi ETT minőségű, márkás DRAM chipekből készülnek, amelyek átmentek a Transcend szigorú szűrési folyamatán és szigorú környezeti tesztelésén. A DDR5 két független 32 bites csatornával rendelkezik, amelyek akár 5600 MT/s sebességet is biztosítanak. 1,1 V-os alacsony üzemi feszültség és a PMIC hatékonyan csökkenti a jelmegszakításokat, miközben csökkenti a számítógép energiafogyasztását. A lapkán lévő ECC automatikusan kiszúrja és kijavítja az adathibákat, növelve az adatintegritást és a rendszer stabilitását. Műszaki adatok DRAM modul RAM-típus DDR5 DIMM-típus Puffer nélküli SO-DIMM Sebesség 5600 CAS késleltetés CL46 Kapacitás 32GB Rang x Org. 2Rx8 Komponens összetétel (2Gx8)x16 Feszültség 1.1V Tüskeszám 262 tű PCB magassága 1,18 hüvelyk Működési környezet Működési hőmérséklet 0°C (32°F) ~ 85°C (185°F)
| Termék ID: | #6786304 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 32 GB |
| Kiszerelés: | 1x32GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR5 |
| Memóriakésleltetés: | CL 46 |
| Sebesség: | 5600 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |