V7 - 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz V7K128008GBD
0 / 5
0 / 5
Felhasználás: PC memória, Kapacitás: 8GB, Típus: DDR3, Órajel: 1600 MHz, Kiszerelés: KIT 2x4GB, Idõzítés: CL 11, Hűtõborda: Nincs, Feszültség: 1,2V, Hibajavítás: Non-ECC, Tokozás: DIMM, Lábkiosztás: 260 pin, Súly (bruttó): 100 g
| Termék ID: | #6785626 |
| Feszültség: | 1.2 V |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 11 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |