Zeppelin 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz ZE-DDR3-8G1600-KIT
0 / 5
0 / 5
N/A
| Termék ID: | #6784506 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 2x4GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR3 |
| Memóriakésleltetés: | CL 9 |
| Sebesség: | 1600 MHz |
| Típus: | PC memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Dual-channel kiszerelés |