Zeppelin 8GB DDR4 2400MHz ZE-SD4-8G2400
0 / 5
0 / 5
Zeppelin SODIMM laptop memória A Zeppelin DDR4 memória az egyszerű, hatékony és olcsó frissítés, amire laptopjának szüksége van. Duplázza meg a memóriát, és élvezze a gyorsabb alkalmazásokat, a nagyobb teljesítményű feldolgozást és a reszponzív rendszert, amely remekül megbirkózik a modern alkalmazások kihívásaival.
| Termék ID: | #6785886 |
| Hűtőborda: | Nincs |
| Kapacitás: | 8 GB |
| Kiszerelés: | 1X8GB |
| LED megvilágítás: | Nincs |
| Memória típusa: | DDR4 |
| Memóriakésleltetés: | CL 17 |
| Sebesség: | 2400 MHz |
| Típus: | Notebook memória |
| Többcsatornás kiszerelés: | Single-channel kiszerelés |